%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

** توجه : **

پزشک فقط بیماران مبتلا به بیماری آب سیاه و دارای معرفی نامه از چشم پزشک را پذیرش میکنند.

کد نظام پزشکی

۸۶۱۵۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اطلاعات مطب دکتر محسن افروزی فر

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، خیابان خلدبرین(بولوار بهشتی)، نبش کوچه 10، ساختمان پالادیوم، طبقه 2، واحد 401

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن افروزی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن افروزی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر محسن افروزی فر
ملاحظات

**بیماران عزیز توجه فرمایید:**

تنها بیمارانی که مشکل آب سیاه دارند، با به همراه داشتن نامه از پزشک متخصص در مطب ویزیت می شوند. در غیر اینصورت ویزیت نخواهند شد.

بیماران محترم، مدت زمان انتظار شما غیرقابل پیش بینی میباشد. 

دکتر محسن افروزی فر
دکتر محسن افروزی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن افروزی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن افروزی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن افروزی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن افروزی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن افروزی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن افروزی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن افروزی فر کجا است؟
دکتر محسن افروزی فر 1 مطب در مطب دکتر محسن افروزی فر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن افروزی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن افروزی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن افروزی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن افروزی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن افروزی فر متخصص چشم پزشکی و گلوکوم (آب سیاه) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن افروزی فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن افروزی فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن افروزی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن افروزی فر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محسن افروزی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن افروزی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن افروزی فردکتر محسن افروزی فر dr mohsen afroozifar از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر محسن افروزی فر در شیراز، خیابان قصرالدشت، خیابان خلدبرین(بولوار بهشتی)، نبش کوچه 10، ساختمان پالادیوم، طبقه 2، واحد 401 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن افروزی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136289981-07136289980 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن افروزی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن افروزی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن افروزی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن افروزی فر تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن افروزی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.