دکتر مهران معتمدی

دکتر مهران معتمدی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

24783
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

زیبایی دندان های جلو و عقب،laminate،روکش های مختلف PFM،fullceram،مرحله تاج گذاری ایمپلنت و روکش روی آن،جرم گیری

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب دکتر مهران معتمدی

آدرس:

شیراز-چهارراه سینما سعدی-نبش ۲۰ متری--ساختمان رز

تلفن:07132309484

افتخارات

سابقه 33 سال تدریس در دانشکده علوم پزشکی شیراز،سابقه 3 سال معاونت آموزشی دانشکده دندانپزشکی شیراز، سابقه 6 سال مدیر گروه بخش ترمیمی دانشکده دندانپزشکی شیراز،سابقه ی یک سال تدریس در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد واحد شیراز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهران معتمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران معتمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهران معتمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران معتمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران معتمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران معتمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران معتمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران معتمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران معتمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران معتمدی کجا است؟
دکتر مهران معتمدی 1 مطب در مطب دکتر مهران معتمدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهران معتمدی را ببینید.
+
آیا دکتر مهران معتمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران معتمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران معتمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران معتمدی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران معتمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهران معتمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران معتمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران معتمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهران معتمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران معتمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهران معتمدیدکتر مهران معتمدی dr mehran motamedi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مهران معتمدی در شیراز-چهارراه سینما سعدی-نبش ۲۰ متری--ساختمان رز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران معتمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132309484 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران معتمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران معتمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران معتمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران معتمدی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران معتمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.