دکتر سعید فلاح زاده

دکتر سعید فلاح زاده

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

100385
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب دکتر سعید فلاح زاده

آدرس:

شیراز-خیابان قصرالدشت-سه راه گودگردی-جنب بیمارستان فرهمندفر-ساختمان اکسیر-طبقه پنجم-واحد ۳

تلفن:07136280239

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید فلاح زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید فلاح زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آریانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام دخترم آریانا را برای ارتودنسی و پلاک بردم دکتر خیلی عالی و بااخلاقی هستن کارشون را واقعا قبول دارم تو کارشون استاد و باتجربه هستن در ضمن انسانیت هم دارن و واقعا خدا کمکشون کنه و بهشون سلامتی بده عالی عالی عالی هستن چند تا دکتر دیگه هم دخترم را بردم وقتی جمع بندی کردم دیدم نظر ایشون واقعا درست تره خدا یارشون باشه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید فلاح زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید فلاح زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید فلاح زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید فلاح زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید فلاح زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید فلاح زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فلاح زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید فلاح زاده کجا است؟
دکتر سعید فلاح زاده 1 مطب در مطب دکتر سعید فلاح زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید فلاح زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سعید فلاح زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فلاح زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید فلاح زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید فلاح زاده متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید فلاح زاده چه زمانی است؟
دکتر سعید فلاح زاده از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فلاح زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید فلاح زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سعید فلاح زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید فلاح زاده 3 از 5 است.

درباره دکتر سعید فلاح زادهدکتر سعید فلاح زاده dr saeid fallahzadeh از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر سعید فلاح زاده در شیراز-خیابان قصرالدشت-سه راه گودگردی-جنب بیمارستان فرهمندفر-ساختمان اکسیر-طبقه پنجم-واحد ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید فلاح زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136280239 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید فلاح زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید فلاح زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید فلاح زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید فلاح زاده متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید فلاح زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.