دکتر سید مجتبی حسینی

دکتر سید مجتبی حسینی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

آنژیوپلاستی قلب و عروق،استنت،بالون
شیراز

کد نظام پزشکی

95674
%96
پیشنهاد(از 46 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مجتبی حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مجتبی حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 46 کاربر)

%96
44 کاربر از 46 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک مورد اعتماد و با تجربه

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

نور علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی پزشک مهربون و دلسوز و کاربلد

احمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار با تجریه و خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مجتبی حسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مجتبی حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مجتبی حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مجتبی حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مجتبی حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مجتبی حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجتبی حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مجتبی حسینی کجا است؟
دکتر سید مجتبی حسینی 1 مطب در مطب دکتر سید مجتبی حسینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مجتبی حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید مجتبی حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجتبی حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مجتبی حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مجتبی حسینی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مجتبی حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید مجتبی حسینی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجتبی حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مجتبی حسینی چقدر است؟
تا کنون 46 نفر به دکتر سید مجتبی حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مجتبی حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مجتبی حسینیدکتر سید مجتبی حسینی dr seyyed mojtaba hosseini از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر سید مجتبی حسینی در شیراز-خیابان کریم خان زند-نبش ۲۰ متری-ساختمان پزشکی شیراز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مجتبی حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360957 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مجتبی حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مجتبی حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مجتبی حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مجتبی حسینی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مجتبی حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.