%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۹۹۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر ساعده مختارشاهی

آدرس:

شیراز خیابان کریم خان زند جنب هتل پارس ساختمان صدف طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساعده مختارشاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساعده مختارشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر ساعده مختارشاهی
دکتر ساعده مختارشاهی
دکتر ساعده مختارشاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساعده مختارشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساعده مختارشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساعده مختارشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساعده مختارشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت ساعده مختارشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساعده مختارشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساعده مختارشاهی کجا است؟
دکتر ساعده مختارشاهی 1 مطب در مطب دکتر ساعده مختارشاهی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ساعده مختارشاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ساعده مختارشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساعده مختارشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساعده مختارشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساعده مختارشاهی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساعده مختارشاهی چه زمانی است؟
دکتر ساعده مختارشاهی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساعده مختارشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساعده مختارشاهی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ساعده مختارشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساعده مختارشاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر ساعده مختارشاهیدکتر ساعده مختارشاهی dr saedeh mokhtarshahi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر ساعده مختارشاهی در شیراز خیابان کریم خان زند جنب هتل پارس ساختمان صدف طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساعده مختارشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132337338 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساعده مختارشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساعده مختارشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساعده مختارشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساعده مختارشاهی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساعده مختارشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.