دکتر ابوذر رزمجو

دکتر ابوذر رزمجو

پزشک دندانپزشک

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۰۶۷۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب دکتر ابوذر رزمجو

آدرس:

شیراز معالی آباد نبش خیابان پزشکان ساختمان پزشکان طبقه 7

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوذر رزمجو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوذر رزمجو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر ابوذر رزمجو
ملاحظات

نوبتها جهت معاینه میباشد

دکتر ابوذر رزمجو
دکتر ابوذر رزمجو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوذر رزمجو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوذر رزمجو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوذر رزمجو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوذر رزمجو چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوذر رزمجو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوذر رزمجو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوذر رزمجو کجا است؟
دکتر ابوذر رزمجو 1 مطب در مطب دکتر ابوذر رزمجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوذر رزمجو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوذر رزمجو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوذر رزمجو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوذر رزمجو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوذر رزمجو متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوذر رزمجو چه زمانی است؟
دکتر ابوذر رزمجو از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوذر رزمجو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوذر رزمجو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ابوذر رزمجو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوذر رزمجو 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوذر رزمجودکتر ابوذر رزمجو dr aboozar razmjoo از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر ابوذر رزمجو در شیراز معالی آباد نبش خیابان پزشکان ساختمان پزشکان طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوذر رزمجو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136340048 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوذر رزمجو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوذر رزمجو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوذر رزمجو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوذر رزمجو پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوذر رزمجو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.