%93
پیشنهاد(از 296 کاربر)

درباره‌ی پزشک

اینستاگرام پزشک : mozhgan_moghtaderi 

کد نظام پزشکی

44009

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب دکتر مژگان مقتدری

آدرس:

شیراز، خیابان باغشاه (فلسطین)، تقاطع معدل، مجتمع پزشکی مهسا، طبقه چهارم

تلفن:09352335446

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان مقتدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان مقتدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 296 کاربر)

%93
275 کاربر از 296 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  175 نفر
 • 15-45 دقیقه
  87 نفر
 • 45-90 دقیقه
  27 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مژگان مقتدری
ملاحظات

بیماران عزیز، لطفا جهت مراجعه به مطب به آدرس جدید دقت فرمایید.

از مراجعین محترم خواهشمندیم به دلیل شرایط کرونا و اعلام شرایط در مطب لطفا کمی صبور باشید

لطفا در صورت عدم حضور حتما نوبت را لغو کنید یا به مطب اطلاع رسانی شود.

دکتر مژگان مقتدری
دکتر مژگان مقتدری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان مقتدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان مقتدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان مقتدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان مقتدری چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان مقتدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان مقتدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان مقتدری کجا است؟
دکترمژگان مقتدری مطب دکتر مژگان مقتدری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژگان مقتدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان مقتدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان مقتدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان مقتدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان مقتدری متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان مقتدری چه زمانی است؟
دکتر مژگان مقتدری از روز دوشنبه 5 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان مقتدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان مقتدری چقدر است؟
تا کنون 296 نفر به دکتر مژگان مقتدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان مقتدری 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان مقتدریدکترمژگان مقتدری dr mozhgan moghtaderi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر مژگان مقتدری در شیراز، خیابان باغشاه (فلسطین)، تقاطع معدل، مجتمع پزشکی مهسا، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان مقتدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09352335446 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان مقتدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان مقتدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان مقتدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان مقتدری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان مقتدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.