دکتر جعفر خلیلی

دکتر جعفر خلیلی

تخصص ارتوپدی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۳۱۱۵۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر جعفر خلیلی

آدرس:

شیراز میدان پارسه خیابان پاییز مجتمع درمانی آزادی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جعفر خلیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جعفر خلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر جعفر خلیلی
ملاحظات
 • لطفاً پیش از مراجعه به مطب از طریق تماس تلفنی، از حضور پزشک اطمینان حاصل نمائید.
 • در نظر داشته باشید، با توجه به نوبت دهی به مراجعه کنندگان حضوری، می بایست بر اساس شماره قبض خود و پس از منتظر ماندن در سالن انتظار، به اتاق پزشک وارد شوید.
 • لطفاً نیم ساعت پیش از ساعت نوبت خود، برای گرفتن قبض نوبت مراجعه فرمائید.


با تشکر
مجتمع درمانی آزادی/پذیرش بخش تخصصی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر جعفر خلیلی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر جعفر خلیلی
دکتر جعفر خلیلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جعفر خلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جعفر خلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جعفر خلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جعفر خلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت جعفر خلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جعفر خلیلی کجا است؟
دکتر جعفر خلیلی 1 مطب در مطب دکتر جعفر خلیلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جعفر خلیلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جعفر خلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر خلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جعفر خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جعفر خلیلی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جعفر خلیلی چه زمانی است؟
دکتر جعفر خلیلی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر خلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جعفر خلیلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر جعفر خلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جعفر خلیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر جعفر خلیلیدکتر جعفر خلیلی dr jafar khalili از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر جعفر خلیلی در شیراز میدان پارسه خیابان پاییز مجتمع درمانی آزادی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جعفر خلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138370400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جعفر خلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جعفر خلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جعفر خلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جعفر خلیلی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جعفر خلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.