دکتر پروانه سهامی

دکتر پروانه سهامی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

46653
%94
پیشنهاد(از 252 کاربر)

درباره‌پزشک

لیزر موهای زاید با دستگاه دایود بدون درد و سوختگی
همکاری با بیمارستان های علوی، پارس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر پروانه سهامی

آدرس:

شیراز خیابان زند روبروی درمانگاه بیمارستان سعدی کوچه 43 ساختمان مرمر طبقه چهارم

تلفن:07132317185

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • بانک کشاورزی
 • بانک ملت
 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروانه سهامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروانه سهامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 252 کاربر)

%94
235 کاربر از 252 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  94 نفر
 • 15-45 دقیقه
  88 نفر
 • 45-90 دقیقه
  33 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  25 نفر

نظرات

رویا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودن

سیده سمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و با حوصله هستن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

❤❤❤

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

مهم ترین امتیاز اینکه چند تا چند تا مریض با هم ویزیت نمی کنند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند فقط مطب خیلی شلوغ هست.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پروانه سهامی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروانه سهامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروانه سهامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروانه سهامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروانه سهامی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروانه سهامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه سهامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروانه سهامی کجا است؟
دکتر پروانه سهامی 1 مطب در مطب دکتر پروانه سهامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پروانه سهامی را ببینید.
+
آیا دکتر پروانه سهامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه سهامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروانه سهامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروانه سهامی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروانه سهامی چه زمانی است؟
دکتر پروانه سهامی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه سهامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروانه سهامی چقدر است؟
تا کنون 252 نفر به دکتر پروانه سهامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروانه سهامی 5 از 5 است.

درباره دکتر پروانه سهامیدکتر پروانه سهامی dr parvaneh sahaami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر پروانه سهامی در شیراز خیابان زند روبروی درمانگاه بیمارستان سعدی کوچه 43 ساختمان مرمر طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروانه سهامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317185 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروانه سهامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروانه سهامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروانه سهامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروانه سهامی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروانه سهامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.