دکتر زهرا جلالی

دکتر زهرا جلالی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

122324

درباره‌پزشک

در کلینیک آزادی مشاوره رایگان پوست انجام میشود.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب دکتر زهرا جلالی

آدرس:

شیراز-میدان پارسه-خیابان پاسارگاد-خیابان پاییز-مجتمع درمانی آزادی

تلفن:07138370400

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا جلالیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا جلالی کجا است؟
دکتر زهرا جلالی 1 مطب در مطب دکتر زهرا جلالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا جلالی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا جلالی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا جلالی چه زمانی است؟
دکتر زهرا جلالی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا جلالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا جلالی 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا جلالیدکتر زهرا جلالی dr zahra jalali از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا جلالی در شیراز-میدان پارسه-خیابان پاسارگاد-خیابان پاییز-مجتمع درمانی آزادی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138370400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا جلالی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.