%78
پیشنهاد(از 53 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ تکمیلی مراقبتهای ویژه نوزادان نارس از استرالیا، رتبه اول بورد فوق تخصصی، هییت علمی دانشگاه از سال 1376 لغایت 1389، رییس بخش مراقبتهای ویژه نوزادان بیمارستان مادر و کودک غدیر

کد نظام پزشکی

37785

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب دکتر مژگان شاهیان

آدرس:

شیراز-میدان دانشجو-ابتدای خیابان ساحلی غربی-مجتمع پزشکی ۲۰۰۰-طبقه ۳

تلفن:07132297326

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان شاهیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان شاهیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 53 کاربر)

%78
41 کاربر از 53 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مژگان شاهیان
ملاحظات

لطفا زیر انداز یک بار مصرف همراه مریض باشد.

لطفا دو عدد ماسک سه لایه حتما داشته باشید.

دکتر مژگان شاهیان
دکتر مژگان شاهیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان شاهیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان شاهیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان شاهیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان شاهیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان شاهیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان شاهیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان شاهیان کجا است؟
دکترمژگان شاهیان مطب دکتر مژگان شاهیان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژگان شاهیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان شاهیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان شاهیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان شاهیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان شاهیان متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان شاهیان چه زمانی است؟
دکتر مژگان شاهیان از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان شاهیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان شاهیان چقدر است؟
تا کنون 53 نفر به دکتر مژگان شاهیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان شاهیان 4 از 5 است.

درباره دکتر مژگان شاهیاندکترمژگان شاهیان dr mozhgan shahiyan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر مژگان شاهیان در شیراز-میدان دانشجو-ابتدای خیابان ساحلی غربی-مجتمع پزشکی ۲۰۰۰-طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان شاهیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132297326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان شاهیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان شاهیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان شاهیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان شاهیان متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان شاهیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.