دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سعدالله پویان

دکتر سعدالله پویان

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

جراحی پیوند قرنیه
شیراز

کد نظام پزشکی

35809
%97
پیشنهاد(از 120 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

شیراز، خیابان مطهری، جنب بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان ستارخان

تلفن:07136280387

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعدالله پویان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعدالله پویان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 120 کاربر)

%97
116 کاربر از 120 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  61 نفر
 • 15-45 دقیقه
  36 نفر
 • 45-90 دقیقه
  18 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب معاینه کردن

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار با دقتی هستند و به بیمار امید میدهند.

حامد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام و روز بخیر دکتر بسیار کاربلد و محترم و بامحبت و عالی هستند . اما مدیریت مطب مناسب نبود.... آرزوی بهروزی و موفقیت برای پزشکان و دست اندرکاران محترمشان دارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعدالله پویان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان مطهری
شیراز - شیراز، خیابان مطهری، جنب بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان ستارخان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعدالله پویان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعدالله پویان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعدالله پویان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعدالله پویان چقدر است؟
هزینه ویزیت سعدالله پویان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعدالله پویان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعدالله پویان کجا است؟
دکتر سعدالله پویان 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعدالله پویان را ببینید.
+
آیا دکتر سعدالله پویان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعدالله پویان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعدالله پویان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعدالله پویان متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعدالله پویان چه زمانی است؟
دکتر سعدالله پویان از روز شنبه 6 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعدالله پویان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعدالله پویان چقدر است؟
تا کنون 120 نفر به دکتر سعدالله پویان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعدالله پویان 5 از 5 است.
درباره دکتر سعدالله پویان


دکتر سعدالله پویان dr sadollah pooyan از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر سعدالله پویان در شیراز، خیابان مطهری، جنب بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان ستارخان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعدالله پویان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136280387 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعدالله پویان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعدالله پویان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعدالله پویان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعدالله پویان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعدالله پویان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.