دکتر جلیل محب زاده

دکتر جلیل محب زاده

تخصص جراحی عمومی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

تیرویید، گوارش، صفرا، آپاندیس، فتق، همورویید، جراحی زیبایی سینه و شکم، لیپولیز، لیپوماتیک شکم، تزریق چربی، ژل و بوتاکس، لیفت صورت با نخ

کد نظام پزشکی

۳۹۲۷۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر جلیل محب زاده

آدرس:

خیابان زند- نبش 20 متری سینما سعدی- جنب بانک تجارت- ساختمان پزشکان فارس- طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر جلیل محب زاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر جلیل محب زاده
دکتر جلیل محب زاده
دکتر جلیل محب زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جلیل محب زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جلیل محب زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جلیل محب زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جلیل محب زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت جلیل محب زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل محب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جلیل محب زاده کجا است؟
دکتر جلیل محب زاده 1 مطب در مطب دکتر جلیل محب زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جلیل محب زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جلیل محب زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل محب زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جلیل محب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جلیل محب زاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جلیل محب زاده چه زمانی است؟
دکتر جلیل محب زاده از روز دوشنبه 24 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل محب زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جلیل محب زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر جلیل محب زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جلیل محب زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر جلیل محب زاده

دکتر جلیل محب زاده dr jalil mohebzadeh از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر جلیل محب زاده در خیابان زند- نبش 20 متری سینما سعدی- جنب بانک تجارت- ساختمان پزشکان فارس- طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جلیل محب زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132331320 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جلیل محب زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جلیل محب زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جلیل محب زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جلیل محب زاده تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جلیل محب زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.