دکتر بهزاد حیدری

دکتر بهزاد حیدری

فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطفال و بزرگسال
شیراز

کد نظام پزشکی

54945
%99
پیشنهاد(از 171 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب دکتر بهزاد حیدری

آدرس:

شیراز، خیابان زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 4

تلفن:07132326305

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهزاد حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهزاد حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 171 کاربر)

%99
168 کاربر از 171 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  117 نفر
 • 15-45 دقیقه
  32 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

محمدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با تجربه بودند و با حوصله

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

وجدان كاري خيلي زيادي دارند و عالي هستند

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوش اخلاق و رتبه علمی زیاد

رها
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار عالی هستند ولی بیشتر از دو ساعت تو نوبت بودم

هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهزاد حیدریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهزاد حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهزاد حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهزاد حیدری کجا است؟
دکتر بهزاد حیدری 1 مطب در مطب دکتر بهزاد حیدری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهزاد حیدری را ببینید.
+
آیا دکتر بهزاد حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهزاد حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد حیدری متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهزاد حیدری چه زمانی است؟
دکتر بهزاد حیدری از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهزاد حیدری چقدر است؟
تا کنون 171 نفر به دکتر بهزاد حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهزاد حیدری 5 از 5 است.

درباره دکتر بهزاد حیدریدکتر بهزاد حیدری dr behzad heidari از دکترهای متخصص شیراز هستند. مطب دکتر بهزاد حیدری در شیراز، خیابان زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهزاد حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132326305 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهزاد حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهزاد حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهزاد حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهزاد حیدری متخصص و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهزاد حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.