دکتر بهزاد حیدری

دکتر بهزاد حیدری

کد نظام پزشکی: 54945
اطفال و بزرگسال
4.8 (498 نظر)
٪96 پیشنهاد کاربران
9589 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر بهزاد حیدری

مطب دکتر بهزاد حیدری
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 4
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 17:40

آدرس مطب دکتر بهزاد حیدری

مطب دکتر بهزاد حیدری
آدرس:
شیراز، خیابان زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 4
تلفن:

نظرات درباره دکتر بهزاد حیدری

4.8
از 498 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%96
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/03)
نوبت دهی مطب
(1403/04/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : حساسیت دارویی و غذایی و فصلی
مهدی(1403/04/02)
نوبت دهی مطب
(1403/04/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
فوق العاده بودن
کاربر دکترتو(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بخاطر تنگی نفس پسرم مراجعه کردم. عالی بود
کاربر دکترتو(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
مشکل آلرژیک دارم و پلیپ و انحراف بینی که ايشون بررسی کردند و دارو دادند رفتار و تشخیص ايشون بسیار عالی هست و این ۳ بار هست که من بهشون مراجعه میکنم قبلا برای کهیر پوستی مراجعه کرده بودم و از کارشون و تجویزهاشون راضی هستم
مصطفی(1403/03/24)
نوبت دهی مطب
(1403/03/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
تنگی نفس اندکی داشتم به این متخصص مراجعه کردم و ایشان با محبت و مهربانی کامل معاینه کردند و دارو را برایم تجویز کرد
بهزاد(1403/03/21)
نوبت دهی مطب
(1403/03/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
با سلام. مشکل آسم بود.و تشخیص درست دکتر بود.درصورتی بهترین دکتر اهواز و تهران گفتن حساسیت فصلی هست و توی عکس همه چیز عادی هست.با تست های مربوطه و داروهای مشخص .سرفه های بسیار سنگین وخطرناک تا حدودی برطرف شده.سپاس از دکتر

سوالات متداول راجع به دکتر بهزاد حیدری

چطور می‌توانم نوبت دکتر بهزاد حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد حیدری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر بهزاد حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر بهزاد حیدری کجا است؟
دکتر بهزاد حیدری 1 مطب در مطب دکتر بهزاد حیدری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهزاد حیدری را ببینید.
آیا دکتر بهزاد حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر بهزاد حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد حیدری متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهزاد حیدری چه زمانی است؟
دکتر بهزاد حیدری از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهزاد حیدری چقدر است؟
تا کنون 498 نفر به دکتر بهزاد حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهزاد حیدری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر بهزاد حیدریدکتر بهزاد حیدری dr behzad heidari از دکترهای متخصص شیراز هستند. مطب دکتر بهزاد حیدری در شیراز، خیابان زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهزاد حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132326305 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهزاد حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهزاد حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهزاد حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهزاد حیدری متخصص و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهزاد حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.