%82
پیشنهاد(از 11 کاربر)

کد نظام پزشکی

48098

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب دکتر ساعد رحیمی نژاد

آدرس:

شیراز ،خیابان زند ،نبش بیست متری سینما سعدی،مجتمع پزشکی شیراز ،طبقه ششم

تلفن:07132357718

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساعد رحیمی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساعد رحیمی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%82
9 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر ساعد رحیمی نژاد
دکتر ساعد رحیمی نژاد
دکتر ساعد رحیمی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساعد رحیمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساعد رحیمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساعد رحیمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساعد رحیمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت ساعد رحیمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساعد رحیمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساعد رحیمی نژاد کجا است؟
دکترساعد رحیمی نژاد مطب دکتر ساعد رحیمی نژاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ساعد رحیمی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ساعد رحیمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساعد رحیمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساعد رحیمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساعد رحیمی نژاد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساعد رحیمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر ساعد رحیمی نژاد از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساعد رحیمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساعد رحیمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر ساعد رحیمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساعد رحیمی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر ساعد رحیمی نژاددکترساعد رحیمی نژاد dr saed rahiminezhad از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر ساعد رحیمی نژاد در شیراز ،خیابان زند ،نبش بیست متری سینما سعدی،مجتمع پزشکی شیراز ،طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساعد رحیمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132357718 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساعد رحیمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساعد رحیمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساعد رحیمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساعد رحیمی نژاد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساعد رحیمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.