دکتر هایده مجلسی پور

دکتر هایده مجلسی پور

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۴۴۷۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب دکتر هایده مجلسی پور

آدرس:

شیراز خیابان اردیبهشت بین خیابان فلسطین و هفت تیر کلینیک نور

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هایده مجلسی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هایده مجلسی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

۰ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر هایده مجلسی پور
دکتر هایده مجلسی پور
دکتر هایده مجلسی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هایده مجلسی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هایده مجلسی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هایده مجلسی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هایده مجلسی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت هایده مجلسی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هایده مجلسی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هایده مجلسی پور کجا است؟
دکتر هایده مجلسی پور 1 مطب در مطب دکتر هایده مجلسی پور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هایده مجلسی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هایده مجلسی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هایده مجلسی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هایده مجلسی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هایده مجلسی پور متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هایده مجلسی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هایده مجلسی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هایده مجلسی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هایده مجلسی پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر هایده مجلسی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هایده مجلسی پور 0 از 5 است.

درباره دکتر هایده مجلسی پوردکتر هایده مجلسی پور dr haydeh majlesipor از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر هایده مجلسی پور در شیراز خیابان اردیبهشت بین خیابان فلسطین و هفت تیر کلینیک نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هایده مجلسی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317724 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هایده مجلسی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هایده مجلسی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هایده مجلسی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هایده مجلسی پور تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هایده مجلسی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.