دکتر محمدسعید مهاجری

دکتر محمدسعید مهاجری

تخصص ارتوپدی

شیراز

کد نظام پزشکی

76595
%82
پیشنهاد(از 27 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر محمدسعید مهاجری

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حد فاصل بیست متری و صورتگر، ساختمان پزشکان فارس، طبقه پنجم

تلفن:07132331307

خدمات

خار پاشنهجراحی ACLلغزش دیسکآرتروز (استئوآرتریت)استخوان و مفاصلفاشیت کف پاآسیب های بازوکف پای صاففشار همسترینگ (همسترینگ کشیده)گودی کمرپارگی تاندون آشیلآسیب رباط صلیبی قدامی (ACL)آرترودز (خشک کردن مفصل)آرتروسکوپیشکستگی دندهبونیون (انحراف شست پا)بورسیتترمیم غضروفپیوند غضروفشکستگی استخوان ترقوهدرد پادرد استخوان لگن و باسن (کرنش گلوتئال)آسیب کشاله رانانگشت چکشیآرتریت پا و مچ پادیسک کمردیسک گردنقوز کمرآسیب ها و مشکلات لگنتعویض مفصل لگن و رانالتهاب مفاصلآرتریت سپتیکتزریق مفصلدرد مفاصلزانو دردکیفوز (گوژپشتی)شکستگی پارادیکولوپاتی کمریپارگی مینیسکضعف عضلانیتومورهای عضلانی و اسکلتیگردن دردجراحی استئوتومیآسیب روتاتور کافدررفتگی مفصل شانهجراحی تعویض شانهتزریق مفصل اولتراسوندشکستگی مچ دستشکستگی مچ پاپارگی عضلات و کشیدگی ساقشکستگی لگندر رفتگی مفصلدر رفتگی زانوشکستگی زانوآرتروسکوپی مچ دستتنگی کانال نخاعیتعویض مفصل زانوهالوکس والگوسجراحی زانوجراحی لگن و رانجراحی شانه و آرنججراحی پا و مچ پاجراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدسعید مهاجری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدسعید مهاجری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%82
22 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

ابراهیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

نیرالسادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوش اخلاق بودن .....

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی درجه یک

امیرمحمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مهاجری ی استاد فوق العاده عالی هستن ایشون خودشون رو به همه ثابت کردن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدسعید مهاجری
نوبت مطب دکتر محمدسعید مهاجری
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، حد فاصل بیست متری و صورتگر، ساختمان پزشکان فارس، طبقه پنجم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدسعید مهاجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدسعید مهاجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدسعید مهاجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدسعید مهاجری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدسعید مهاجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسعید مهاجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدسعید مهاجری کجا است؟
دکتر محمدسعید مهاجری 1 مطب در مطب دکتر محمدسعید مهاجری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدسعید مهاجری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدسعید مهاجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسعید مهاجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدسعید مهاجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدسعید مهاجری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدسعید مهاجری چه زمانی است؟
دکتر محمدسعید مهاجری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسعید مهاجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدسعید مهاجری چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر محمدسعید مهاجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدسعید مهاجری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدسعید مهاجریدکتر محمدسعید مهاجری dr mohammadsaeid mohajeri از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر محمدسعید مهاجری در شیراز، خیابان زند، حد فاصل بیست متری و صورتگر، ساختمان پزشکان فارس، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدسعید مهاجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132331307 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدسعید مهاجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدسعید مهاجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدسعید مهاجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدسعید مهاجری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدسعید مهاجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.