دکتر محمدسعید مهاجری

دکتر محمدسعید مهاجری

تخصص ارتوپدی

شیراز
%۸۵
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۶۵۹۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر محمدسعید مهاجری

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حد فاصل بیست متری و صورتگر، ساختمان پزشکان فارس، طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدسعید مهاجری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۸۵
۱۱ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر محمدسعید مهاجری
دکتر محمدسعید مهاجری
دکتر محمدسعید مهاجری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدسعید مهاجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدسعید مهاجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدسعید مهاجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدسعید مهاجری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدسعید مهاجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسعید مهاجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدسعید مهاجری کجا است؟
دکتر محمدسعید مهاجری 1 مطب در مطب دکتر محمدسعید مهاجری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدسعید مهاجری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدسعید مهاجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسعید مهاجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدسعید مهاجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدسعید مهاجری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدسعید مهاجری چه زمانی است؟
دکتر محمدسعید مهاجری از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسعید مهاجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدسعید مهاجری چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر محمدسعید مهاجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدسعید مهاجری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدسعید مهاجری

دکتر محمدسعید مهاجری dr mohammadsaeid mohajeri از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر محمدسعید مهاجری در شیراز، خیابان زند، حد فاصل بیست متری و صورتگر، ساختمان پزشکان فارس، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدسعید مهاجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132331307 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدسعید مهاجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدسعید مهاجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدسعید مهاجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدسعید مهاجری تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدسعید مهاجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.