دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدرضا رجائی

دکتر محمدرضا رجائی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

81507
%93
پیشنهاد(از 41 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر محمدرضا رجایی

آدرس:

شیراز خیابان قصرالدشت نبش خیابان مهر مجتمع نگین طبقه اول واحد 6

تلفن:09302905751

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا رجائی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا رجائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 41 کاربر)

%93
38 کاربر از 41 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی وقت برای مریض میذارن و باحوصله هستن تشخیصشون هم خوبه فقط اگه بیمه هم قبول میکردن ناب ناب بودن واقعا دکتر مهربان و عالی هستند.

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خیلی باسواد و عالی هستند و پیگیر کارهای بیمار.

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب و خوش برخورد

لیلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش برخورد و عالی از نظر تشخیص 

عبداارحمن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دكتر بسيار خوبى بودند و با شخصيت

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا رجائی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر محمدرضا رجایی
شیراز - شیراز خیابان قصرالدشت نبش خیابان مهر مجتمع نگین طبقه اول واحد 6


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا رجائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا رجائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا رجائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا رجائی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا رجائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا رجائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا رجائی کجا است؟
دکتر محمدرضا رجائی 1 مطب در مطب دکتر محمدرضا رجایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا رجائی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا رجائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا رجائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا رجائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا رجائی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا رجائی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا رجائی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا رجائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا رجائی چقدر است؟
تا کنون 41 نفر به دکتر محمدرضا رجائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا رجائی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا رجائی


دکتر محمدرضا رجائی dr mohammadreza rajaei از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا رجائی در شیراز خیابان قصرالدشت نبش خیابان مهر مجتمع نگین طبقه اول واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا رجائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09302905751 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا رجائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا رجائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا رجائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا رجائی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا رجائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.