دکتر احمدعلی امیرغفران

دکتر احمدعلی امیرغفران

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

جراحی قلب و عروق
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هییت علمی دانشگاه شیراز، عضو انجمن جراحان قلب اروپا، عضو انجمن جراحان قلب آسیا

کد نظام پزشکی

۳۰۰۶۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر احمدعلی امیرغفران

آدرس:

شیراز خیابان قصردشت نرسیده به چهارراه زرگری نبش کوچه 54 ساختمان گلبرگ واحد 36

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدعلی امیرغفران را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدعلی امیرغفران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر احمدعلی امیرغفران
ملاحظات
 • توجه توجه* تنها و تنها بیمارانی که معرفی نامه از پزشک متخصص قلب برای عمل جراحی دارند به همراه گزارش آنژیوگرافی و MRI بر روی CD و تمام مدارک مورد نیاز در مطب پذیرفته خواهند شد.

دکتر احمدعلی امیرغفران
دکتر احمدعلی امیرغفران

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدعلی امیرغفران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدعلی امیرغفران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدعلی امیرغفران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدعلی امیرغفران چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدعلی امیرغفران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی امیرغفران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدعلی امیرغفران کجا است؟
دکتر احمدعلی امیرغفران 1 مطب در مطب دکتر احمدعلی امیرغفران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمدعلی امیرغفران، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمدعلی امیرغفران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی امیرغفران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدعلی امیرغفران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدعلی امیرغفران متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدعلی امیرغفران چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمدعلی امیرغفران تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی امیرغفران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدعلی امیرغفران چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر احمدعلی امیرغفران رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدعلی امیرغفران 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدعلی امیرغفراندکتر احمدعلی امیرغفران dr ahmadali amirghofran از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر احمدعلی امیرغفران در شیراز خیابان قصردشت نرسیده به چهارراه زرگری نبش کوچه 54 ساختمان گلبرگ واحد 36 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدعلی امیرغفران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136280101 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدعلی امیرغفران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدعلی امیرغفران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدعلی امیرغفران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدعلی امیرغفران تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدعلی امیرغفران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.