دکتر مسعود شفیعی

دکتر مسعود شفیعی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

39109
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود شفیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود شفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مهرداد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از بهترین ها و با وجدان ترین پزشکهای شیراز هستند.. پدرمو رو عمل قلب باز کردن عالی بود..‌از همه لحاظ از بهترینها هستند..ما با معرفی دکتر کوشکی پیش ایشون رفتیم.

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک مردی شریف و با اصالت از قوم بزرگ لر با خصوصیت فرشته گونه گشاده رویی تا لحظه آخر حضور بیمار رفتار میکنند.

برگ گل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بهترین و با تجربه ترین دکتر

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هنوز مراحل تشخیص تمام نشده ولی روند قابل قبول و اصولی بود.

حسنی جان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر کاربلد و با اخلاقی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود شفیعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود شفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود شفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود شفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود شفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود شفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود شفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود شفیعی کجا است؟
دکتر مسعود شفیعی 1 مطب در مطب بلوار میرزای شیرازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود شفیعی را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود شفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود شفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود شفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود شفیعی متخصص جراحی قلب و عروق و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود شفیعی چه زمانی است؟
دکتر مسعود شفیعی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود شفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود شفیعی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر مسعود شفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود شفیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود شفیعیدکتر مسعود شفیعی dr masoud shafiee از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مسعود شفیعی در شیراز، بلوار میرزای شیرازی شرقی، روبه روی بلوار شاهد ،کوچه 9 الف، ساختمان نبض، طبقه یک واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود شفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09177242513 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود شفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود شفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود شفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود شفیعی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود شفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.