دکتر بهزاد خان محمدی

دکتر بهزاد خان محمدی

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

129106

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب نازی آباد

آدرس:

تهران، نازی آباد، خیابان بابایی ، کوچه خزاعی پور،ساختمان پزشکان شفق ، طبقه سوم

تلفن:09386607551

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره 1، بلوک 1، واحد 1

تلفن:09037469972

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهزاد خان محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهزاد خان محمدی
نوبت مطب نازی آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، نازی آباد، خیابان بابایی ، کوچه خزاعی پور،ساختمان پزشکان شفق ، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 15 اسفند ساعت 16:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب فلکه دوم صادقیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره 1، بلوک 1، واحد 1

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهزاد خان محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد خان محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد خان محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهزاد خان محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد خان محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد خان محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهزاد خان محمدی کجا است؟
دکتر بهزاد خان محمدی 2 مطب در مطب نازی آباد و مطب فلکه دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهزاد خان محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر بهزاد خان محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد خان محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهزاد خان محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد خان محمدی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهزاد خان محمدی چه زمانی است؟
دکتر بهزاد خان محمدی از روز سه‌شنبه 15 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد خان محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهزاد خان محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهزاد خان محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهزاد خان محمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر بهزاد خان محمدیدکتر بهزاد خان محمدی dr behzad khan mohammadi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر بهزاد خان محمدی در تهران، نازی آباد، خیابان بابایی ، کوچه خزاعی پور،ساختمان پزشکان شفق ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهزاد خان محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09386607551 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهزاد خان محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهزاد خان محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهزاد خان محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهزاد خان محمدی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهزاد خان محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.