دکتر محمدحسین سرتل دشتی

دکتر محمدحسین سرتل دشتی

پزشک عمومی

اهواز

کد نظام پزشکی

۱۸۱۵۳۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب کیان آباد

آدرس:

اهواز، کیان آباد، خیابان 9شرقی، پلاک 38

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیان آباد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمدحسین سرتل دشتی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۴۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر محمدحسین سرتل دشتی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۲۵,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر محمدحسین سرتل دشتی
دکتر محمدحسین سرتل دشتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین سرتل دشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین سرتل دشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین سرتل دشتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین سرتل دشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین سرتل دشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین سرتل دشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین سرتل دشتی کجا است؟
دکتر محمدحسین سرتل دشتی 1 مطب در مطب کیان آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین سرتل دشتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین سرتل دشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین سرتل دشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین سرتل دشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین سرتل دشتی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین سرتل دشتی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین سرتل دشتی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین سرتل دشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین سرتل دشتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدحسین سرتل دشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین سرتل دشتی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین سرتل دشتی

دکتر محمدحسین سرتل دشتی dr mohammad hosein sar tol dashti از دکترهای متخصص پزشک عمومی اهواز هستند. مطب دکتر محمدحسین سرتل دشتی در اهواز، کیان آباد، خیابان 9شرقی، پلاک 38 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین سرتل دشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09999875626 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین سرتل دشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین سرتل دشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین سرتل دشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین سرتل دشتی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین سرتل دشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.