دکتر امیر رودگری

دکتر امیر رودگری

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

شیراز

کد نظام پزشکی

54134
%97
پیشنهاد(از 55 کاربر)

درباره‌پزشک

بیماریهای تب دار-عفونت های: بیمارستانی-داخلی-سر و گردن-تنفسی-پوستی-جنسی-HIV همکاری با بیمارستان های:MRI، علی اصغر، رجایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب دکتر امیر رودگری

آدرس:

شیراز ابتدای ملاصدرا کوچه 4 ساختمان 88

تلفن:07136474205

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر رودگری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر رودگری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 55 کاربر)

%97
53 کاربر از 55 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  30 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

نازنین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار ماهر و دانا. تا به حال پزشکی که انقدر در کارشون حاذق باشه ندیدم. به تعداد لازم و کافی دارو تجویز میکنن و بیشتر از نیاز هرگز نمی نویسن. خیلی هم خوش برخورد و با درک و فهم هستن. چون هر نوع بیمار عفونی با هر مشکلی بهشون مراجعه میکنه خیلی مهمه که پزشک چه برخوردی با اون بیمار داشته باشه، ایشون فوق العاده هستن. خدا بهشون خیر بده.

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فعلا که خوب به نظر میان.

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون فوق العاده علمشون بالا هست. به جرات میگم خدای علم. روزی که دعاشون نکنم نیست. در این حد بگم که خیلیاااا زندگیشون رو بعد از خدا مدیون اقای دکتر هستن. بیماری پدرم رو ایشون با یه نسخه تشخیص دادن در صورتی که هیچ دکتر دیگه ای نتونسته بودن تشخیص بدن. انشالله همیشه سلامت و تندرست باشن.

مجتبی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اخلاق و تعهد عالي ولي متاسفانه ب دليل تشخيص اشتباه ما رو نزديك دو سال درگير بيمارستان كردن

غلامعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فقط بگم که دکتر خیلی دوست داشتنی هستن. دوستشون دارم تشخیص خوب.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیر رودگریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر رودگری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر رودگری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر رودگری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر رودگری چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر رودگری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر رودگری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر رودگری کجا است؟
دکتر امیر رودگری 1 مطب در مطب دکتر امیر رودگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر رودگری را ببینید.
+
آیا دکتر امیر رودگری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر رودگری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر رودگری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر رودگری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر رودگری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیر رودگری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر رودگری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر رودگری چقدر است؟
تا کنون 55 نفر به دکتر امیر رودگری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر رودگری 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر رودگریدکتر امیر رودگری dr amir roodgari از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر امیر رودگری در شیراز ابتدای ملاصدرا کوچه 4 ساختمان 88 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر رودگری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136474205 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر رودگری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر رودگری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر رودگری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر رودگری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر رودگری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.