دکتر حسین عالم زاده

دکتر حسین عالم زاده

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

جراحی زانو
شیراز

کد نظام پزشکی

76586
%94
پیشنهاد(از 49 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب دکتر حسین عالم زاده

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه سوم

تلفن:07132319223

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین عالم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین عالم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 49 کاربر)

%94
46 کاربر از 49 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

اسرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار عالی و با تجربه هستن

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

آقای دکتر بسیار حاذق و خوشرو هستند

مجتبی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بنده سال ۸۷ و ۸۸ هر دو مفصل پا عمل کردم و بسیار از کارشون راضی هستم و برایشان از خداوند بهترینها آرزو میکنم

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر حسین عالم زاده دکتر خوب و با تجربه ای هستن چند سال پیش دوستم پیش ایشان پای پرانتزی. و منی کس. عمل کرد من هم کارشون تایید کردم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین عالم زاده
نوبت مطب دکتر حسین عالم زاده
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 5 اردیبهشت ساعت 10:20
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین عالم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین عالم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین عالم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین عالم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین عالم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین عالم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین عالم زاده کجا است؟
دکتر حسین عالم زاده 1 مطب در مطب دکتر حسین عالم زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین عالم زاده را ببینید.
+
آیا دکتر حسین عالم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین عالم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین عالم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین عالم زاده متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین عالم زاده چه زمانی است؟
دکتر حسین عالم زاده از روز چهارشنبه 5 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین عالم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین عالم زاده چقدر است؟
تا کنون 49 نفر به دکتر حسین عالم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین عالم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین عالم زادهدکتر حسین عالم زاده dr hossein aalemzadeh از دکترهای متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات شیراز هستند. مطب دکتر حسین عالم زاده در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین عالم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319223 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین عالم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین عالم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین عالم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین عالم زاده متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دیسک و ستون فقرات در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین عالم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.