%۹۰
پیشنهاد(از ۳۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص بیماریهای مغز و اعصاب، ستون فقرات، دیسک کمر و گردن، جراحی بسته دیسک کمری، لیزر، اوزون، دیسکوژل، بلوک عصبی، و RF، درمان دیسک کمر بدون عمل جراحی همکاری با MRI، میر، میرحسینی، کوثر

کد نظام پزشکی

۹۸۸۳۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب دکتر علی نعمتی

آدرس:

شیراز- خیابان زند- روبروی بیمارستان سعدی-مرکز پزشکی شهر-طبقه سوم-واحد ۱۰

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی نعمتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی نعمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۷ کاربر)

%۹۰
۳۳ کاربر از ۳۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر علی نعمتی
ملاحظات

بیماران محترم خواهشمندیم قبلا از مراجعه به مطب، حتما با شماره 09170818585 تماس بگیرید. دکتر فقط بیمارهای جراحی ستون فقرات و تومورهای مغزی رو ویزیت میکنند.بیماران محترم حتما عکس ام آر آی به همراه داشته باشید.دکتر بیمار های جراحی شده توسط دیگر پزشکان را ویزیت نمیکنند.کسانی که بیماری سردرد دارند به نورولوژیست مراجعه کنند و در این مطب ویزیت نمی شوند.نوبت داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود. لطفا صبور باشید.

لطفا بیمارانی که نزد خود پزشک جراحی شدند، از مطب نوبت تلفنی بگیرند.

دکتر علی نعمتی
دکتر علی نعمتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی نعمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی نعمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی نعمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی نعمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی نعمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نعمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی نعمتی کجا است؟
دکتر علی نعمتی 1 مطب در مطب دکتر علی نعمتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی نعمتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی نعمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی نعمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی نعمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی نعمتی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی نعمتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی نعمتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نعمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی نعمتی چقدر است؟
تا کنون 37 نفر به دکتر علی نعمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی نعمتی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی نعمتیدکتر علی نعمتی dr ali nemati از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر علی نعمتی در شیراز- خیابان زند- روبروی بیمارستان سعدی-مرکز پزشکی شهر-طبقه سوم-واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی نعمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132361324 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی نعمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی نعمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی نعمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی نعمتی تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی نعمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.