%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب دکتر قنبرعلی رئیس جلالی

آدرس:

خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، کوچه 43، ساختمان مرمر، طبقه اول

تلفن:07132318817

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قنبرعلی رییس جلالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قنبرعلی رییس جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

رسول
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوبی هستند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند.

حماسه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی برخورد منشی بسیار عالی

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک باحوصله بودند.

نظام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بخاطر تجربه خوب واجتماعی بودن ایشان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر قنبرعلی رییس جلالیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قنبرعلی رییس جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قنبرعلی رییس جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قنبرعلی رییس جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قنبرعلی رییس جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت قنبرعلی رییس جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قنبرعلی رییس جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قنبرعلی رییس جلالی کجا است؟
دکتر قنبرعلی رییس جلالی 1 مطب در مطب دکتر قنبرعلی رئیس جلالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر قنبرعلی رییس جلالی را ببینید.
+
آیا دکتر قنبرعلی رییس جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قنبرعلی رییس جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قنبرعلی رییس جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قنبرعلی رییس جلالی متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قنبرعلی رییس جلالی چه زمانی است؟
دکتر قنبرعلی رییس جلالی از روز یکشنبه 14 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر قنبرعلی رییس جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قنبرعلی رییس جلالی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر قنبرعلی رییس جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قنبرعلی رییس جلالی 5 از 5 است.

درباره دکتر قنبرعلی رییس جلالیدکتر قنبرعلی رییس جلالی dr ghanbarali raeis jalali از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر قنبرعلی رییس جلالی در خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، کوچه 43، ساختمان مرمر، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قنبرعلی رییس جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318817 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قنبرعلی رییس جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قنبرعلی رییس جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قنبرعلی رییس جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قنبرعلی رییس جلالی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قنبرعلی رییس جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.