دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پریسا پیروی

دکتر پریسا پیروی

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز

کد نظام پزشکی

59581
%88
پیشنهاد(از 82 کاربر)

درباره‌پزشک

لیزر، ژل، بوتاکس، مزوتراپی، میکرولیزینگ، جراحی های کوچک پوستی، کرایوتراپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب دکتر پریسا پیروی

آدرس:

شیراز خیابان قصردشت، روبه روی بلوار شاهد، نرسیده به بیمارستان قلب کوثر، ساختمان نبض، طبقه سوم ، کلینیک پوست و لیزر پریسان

تلفن:09905651205

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریسا پیروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا پیروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 82 کاربر)

%88
72 کاربر از 82 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  46 نفر
 • 15-45 دقیقه
  23 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی خوش برخورد

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کاش یکم بیشتر وقت میذاشتن

سهیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بسیار خوش اخلاق و کار بلد

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریسا پیروی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر پریسا پیروی
شیراز - شیراز خیابان قصردشت، روبه روی بلوار شاهد، نرسیده به بیمارستان قلب کوثر، ساختمان نبض، طبقه سوم ، کلینیک پوست و لیزر پریسان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا پیروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا پیروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا پیروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا پیروی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا پیروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا پیروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا پیروی کجا است؟
دکتر پریسا پیروی 1 مطب در مطب دکتر پریسا پیروی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا پیروی را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا پیروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا پیروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا پیروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا پیروی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا پیروی چه زمانی است؟
دکتر پریسا پیروی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا پیروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا پیروی چقدر است؟
تا کنون 82 نفر به دکتر پریسا پیروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا پیروی 5 از 5 است.
درباره دکتر پریسا پیروی


دکتر پریسا پیروی dr parisa peyravi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر پریسا پیروی در شیراز خیابان قصردشت، روبه روی بلوار شاهد، نرسیده به بیمارستان قلب کوثر، ساختمان نبض، طبقه سوم ، کلینیک پوست و لیزر پریسان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا پیروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09905651205 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا پیروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا پیروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا پیروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا پیروی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا پیروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.