%89
پیشنهاد(از 70 کاربر)

درباره‌ی پزشک

لیزر، ژل، بوتاکس، مزوتراپی، میکرولیزینگ، جراحی های کوچک پوستی، کرایوتراپی

کد نظام پزشکی

59581

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب دکتر پریسا پیروی

آدرس:

شیراز خیابان زند بین بیست متری و صورتگر ساختمان پزشکان فارس طبقه دوم

تلفن:07132331078

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریسا پیروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا پیروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 70 کاربر)

%89
62 کاربر از 70 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  38 نفر
 • 15-45 دقیقه
  21 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر پریسا پیروی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر پریسا پیروی
دکتر پریسا پیروی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا پیروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا پیروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا پیروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا پیروی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا پیروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا پیروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا پیروی کجا است؟
دکترپریسا پیروی مطب دکتر پریسا پیروی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریسا پیروی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا پیروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا پیروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا پیروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا پیروی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا پیروی چه زمانی است؟
دکتر پریسا پیروی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا پیروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا پیروی چقدر است؟
تا کنون 70 نفر به دکتر پریسا پیروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا پیروی 5 از 5 است.

درباره دکتر پریسا پیرویدکترپریسا پیروی dr parisa peyravi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر پریسا پیروی در شیراز خیابان زند بین بیست متری و صورتگر ساختمان پزشکان فارس طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا پیروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132331078 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا پیروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا پیروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا پیروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا پیروی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا پیروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.