%83
پیشنهاد(از 39 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب دکتر محمود رضا تابع بردبار

آدرس:

شیراز، ملاصدرا کوچه3، ساختمان پزشکان نوین، طبقه2، پلاک 105

تلفن:07132319646

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود رضا تابع بردبار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود رضا تابع بردبار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 39 کاربر)

%83
32 کاربر از 39 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

عنایت اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب هستند.

مهرداد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

رفتار غیر حرفه ای در برخورد داشتند.وقت کمی برای معاینه گذاشتند و جهت درخواست گرفتن فشار خون متاسفانه انجام ندادند.

عنایت اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

نازنین زینب
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برای اینکه بفهمم صفحه رشد دخترم باز هست یا نه و کمک کنن اول اینکه عکس را برعکس نگاه کردن و گفتند صفحه رشد بسته است در صورتی که هنوز فرصت بود من پیشنهاد نمی کنم

ماعده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستند و دارو هایی ک تجویز میکنن خوبه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود رضا تابع بردبارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود رضا تابع بردبار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود رضا تابع بردبار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود رضا تابع بردبار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود رضا تابع بردبار چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود رضا تابع بردبار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود رضا تابع بردبار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود رضا تابع بردبار کجا است؟
دکتر محمود رضا تابع بردبار 1 مطب در مطب دکتر محمود رضا تابع بردبار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود رضا تابع بردبار را ببینید.
+
آیا دکتر محمود رضا تابع بردبار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود رضا تابع بردبار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود رضا تابع بردبار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود رضا تابع بردبار متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود رضا تابع بردبار چه زمانی است؟
دکتر محمود رضا تابع بردبار از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود رضا تابع بردبار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود رضا تابع بردبار چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر محمود رضا تابع بردبار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود رضا تابع بردبار 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود رضا تابع بردباردکتر محمود رضا تابع بردبار dr mohammadreza tabe bordbar از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر محمود رضا تابع بردبار در شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود رضا تابع بردبار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982-07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود رضا تابع بردبار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود رضا تابع بردبار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود رضا تابع بردبار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود رضا تابع بردبار متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود رضا تابع بردبار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.