دکتر فرهاد زرقان

دکتر فرهاد زرقان

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

سرطان های دستگاه ادراری تناسلی
شیراز
%98
پیشنهاد(از 40 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی تومورها و بدخیمی های ارولوژیک، درمان طبی و جراحی ناباروری و ناتوانی جنسی، درمان جراحی و آندوسکوپیک بیماریهای پروستات و بی اختیاری، درمان آندوسکوپیک سنگ های کلیه، حالب و مثانه

کد نظام پزشکی

67579

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر فرهاد زرقان

آدرس:

شیراز خیابان زند، روبه روی هتل پارس، جنب آزمایشگاه دکتر صالحی، کوچه 47،طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد زرقان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد زرقان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 40 کاربر)

%98
39 کاربر از 40 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر فرهاد زرقان
ملاحظات

بیماران محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر فرهاد زرقان
دکتر فرهاد زرقان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد زرقان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد زرقان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد زرقان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد زرقان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد زرقان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد زرقان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد زرقان کجا است؟
دکترفرهاد زرقان مطب دکتر فرهاد زرقان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد زرقان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد زرقان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد زرقان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد زرقان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد زرقان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد زرقان چه زمانی است؟
دکتر فرهاد زرقان از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد زرقان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد زرقان چقدر است؟
تا کنون 40 نفر به دکتر فرهاد زرقان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد زرقان 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد زرقاندکترفرهاد زرقان dr farhad zarghan از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر فرهاد زرقان در شیراز خیابان زند، روبه روی هتل پارس، جنب آزمایشگاه دکتر صالحی، کوچه 47،طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد زرقان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132342818,09178539835 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد زرقان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد زرقان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد زرقان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد زرقان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد زرقان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.