دکتر خسرو مشکساران

دکتر خسرو مشکساران

تخصص ارتوپدی

شیراز
%99
پیشنهاد(از 55 کاربر)

درباره‌ی پزشک

همکاری با بیمارستان های دنا و اردیبهشت

کد نظام پزشکی

15462

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر خسرو مشکساران

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی 20 متری(7تیر)، خیابان شهید عبائیان، ساختمان پزشکی سینا

تلفن:07132307000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خسرو مشکساران را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خسرو مشکساران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 55 کاربر)

%99
54 کاربر از 55 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر خسرو مشکساران
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر خسرو مشکساران
دکتر خسرو مشکساران

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خسرو مشکساران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خسرو مشکساران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خسرو مشکساران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خسرو مشکساران چقدر است؟
هزینه ویزیت خسرو مشکساران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو مشکساران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خسرو مشکساران کجا است؟
دکترخسرو مشکساران مطب دکتر خسرو مشکساران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر خسرو مشکساران، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر خسرو مشکساران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو مشکساران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خسرو مشکساران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خسرو مشکساران متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خسرو مشکساران چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خسرو مشکساران تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو مشکساران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خسرو مشکساران چقدر است؟
تا کنون 55 نفر به دکتر خسرو مشکساران رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خسرو مشکساران 5 از 5 است.

درباره دکتر خسرو مشکساراندکترخسرو مشکساران dr khosrow meshksaran از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر خسرو مشکساران در شیراز، خیابان زند، روبروی 20 متری(7تیر)، خیابان شهید عبائیان، ساختمان پزشکی سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خسرو مشکساران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132307000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو مشکساران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خسرو مشکساران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خسرو مشکساران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خسرو مشکساران متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خسرو مشکساران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.