دکتر رضا صلاحی

دکتر رضا صلاحی

تخصص قلب و عروق

شیراز

کد نظام پزشکی

41368
%98
پیشنهاد(از 68 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا صلاحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا صلاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 68 کاربر)

%98
66 کاربر از 68 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  18 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر

نظرات

پروانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

سلام بسیار پزشک حاذق مهربان و با حوصله هستند سپاسگزار زحمات ایشان هستیم.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک عالی هستن ولی زمان انتظار مطب خیلی زیاده البته چون روند هر بیمار فرق داره اکو و‌.‌...طول میکشه به هرحال دکتر عالی هستند.

مریم کشاورزی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خوب بودن

گل زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی ممنون از لطف بیکران دکتر صلاحی خیلی راضی بودم هم از برخورد هم از نحوه معاینه

صمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

متوسط بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا صلاحی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا صلاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا صلاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا صلاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا صلاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا صلاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا صلاحی کجا است؟
دکتر رضا صلاحی 1 مطب در مطب دکتر رضا صلاحی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا صلاحی را ببینید.
+
آیا دکتر رضا صلاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صلاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا صلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا صلاحی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا صلاحی چه زمانی است؟
دکتر رضا صلاحی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صلاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا صلاحی چقدر است؟
تا کنون 68 نفر به دکتر رضا صلاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا صلاحی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا صلاحیدکتر رضا صلاحی dr reza salahi از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر رضا صلاحی در شیراز-چهاراه ستارخان - جنب بیمارستان دکتر خدادوست- نبش کوچه 19- مجتمع پزشکی ستارخان- واحد 104 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا صلاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136262959،09013300805 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا صلاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا صلاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا صلاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا صلاحی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا صلاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.