دکتر زهره دارابی

دکتر زهره دارابی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

40631
%96
پیشنهاد(از 42 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی های ارگانهای زیر شامل موارد خوش خیم و بدخیم (سرطان) تیروئید، پستان، دستگاه گوارش، معده، روده بزرگ و فتق های نافی، شکمی، کشاله ران، شقاق مقعد و همورویید به روش جراحی و لیزر جراحی های کوچک سرپایی 

همکاری با بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پارس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دکتر میر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر زهره دارابی

آدرس:

شیراز خیابان زند نبش بیست متری سینما سعدی مجتمع پزشکی شیراز طبقه دوم

تلفن:07132337350

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره دارابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره دارابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 42 کاربر)

%96
40 کاربر از 42 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک خوش برخورد هستن و به سوالات به خوبی گوش میدن . وقت میزارن و به خوبی پاسخ میدن. در مورد بیماری و داروها هم به خوبی توضیح میدن. تشکر از لطفشون

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن خوش برخورد مهربان

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خیلی خوش برخوردی هستن و وقت برای بیمار میزارن و فعلا تحت درمان هستم

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار باحوصله و خوش اخلاق وکارشون هم خیلی عالی بود

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره دارابیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره دارابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره دارابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره دارابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره دارابی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره دارابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره دارابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره دارابی کجا است؟
دکتر زهره دارابی 1 مطب در مطب دکتر زهره دارابی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره دارابی را ببینید.
+
آیا دکتر زهره دارابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره دارابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره دارابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره دارابی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره دارابی چه زمانی است؟
دکتر زهره دارابی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره دارابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره دارابی چقدر است؟
تا کنون 42 نفر به دکتر زهره دارابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره دارابی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره دارابیدکتر زهره دارابی dr zohreh darabi از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر زهره دارابی در شیراز خیابان زند نبش بیست متری سینما سعدی مجتمع پزشکی شیراز طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره دارابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132337350 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره دارابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره دارابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره دارابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره دارابی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره دارابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.