%96
پیشنهاد(از 97 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دندانپزشکی اطفال، درمان دندانپزشکی تحت بیهوشی، درمان کودکان نا آرام در مطب، عصب کشی، ترمیم، روکش استیل، کشیدن

کد نظام پزشکی

97348

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک
 • تخصص دندانپزشکی کودکان

اطلاعات مطب دکتر مهران رحیمی

آدرس:

شیراز-خیابان قصرالدشت-سه راه گودگردی-جنب بیمارستان فرهمندفر-ساختمان اکسیر-طبقه پنجم-واحد ۵۰۲

تلفن:07136289935

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهران رحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 97 کاربر)

%96
93 کاربر از 97 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  57 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مهران رحیمی
ملاحظات

نوبتهای گرفته شده فقط برای ویزیت اولیه و معاینه می باشد.

بیماران گرامی؛ ساعت نوبت گرفته شده از سایت، ساعت حضور در مطب میباشد نه ساعت ملاقات با پزشک و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی میشود.

دکتر مهران رحیمی
دکتر مهران رحیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران رحیمی کجا است؟
دکترمهران رحیمی مطب دکتر مهران رحیمی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهران رحیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهران رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران رحیمی متخصص دندانپزشک و دندانپزشکی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران رحیمی چه زمانی است؟
دکتر مهران رحیمی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران رحیمی چقدر است؟
تا کنون 97 نفر به دکتر مهران رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران رحیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهران رحیمیدکترمهران رحیمی dr mehran rahimi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مهران رحیمی در شیراز-خیابان قصرالدشت-سه راه گودگردی-جنب بیمارستان فرهمندفر-ساختمان اکسیر-طبقه پنجم-واحد ۵۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136289935 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران رحیمی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.