دکتر محبوبه بحرانی

دکتر محبوبه بحرانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

33863
%97
پیشنهاد(از 32 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر محبوبه بحرانی

آدرس:

شیراز خیابان زند روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی کوچه 41 مجتمع پزشکی سینا، طبقه 5

تلفن:07132301241

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی بهبود شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد

تلفن:07136285237

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محبوبه بحرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه بحرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%97
31 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سلسله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی بودند، به حرف بیمار گوش می دادند.

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی مهربون وباحوصله به حرفهای بیمار گوش میدن و ب اآرامش بیمار رو راهنمایی میکنند.

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار باسواد و بااخلاق هستند.

طیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا عالی هستن

معین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بهترین دکتر دنیا

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محبوبه بحرانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه بحرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه بحرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه بحرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه بحرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه بحرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه بحرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه بحرانی کجا است؟
دکتر محبوبه بحرانی 2 مطب در مطب دکتر محبوبه بحرانی و درمانگاه شبانه روزی بهبود شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محبوبه بحرانی را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه بحرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه بحرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه بحرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه بحرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه بحرانی چه زمانی است؟
دکتر محبوبه بحرانی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه بحرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه بحرانی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر محبوبه بحرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه بحرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه بحرانیدکتر محبوبه بحرانی dr mahboobeh bahrani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر محبوبه بحرانی در شیراز خیابان زند روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی کوچه 41 مجتمع پزشکی سینا، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه بحرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301241 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه بحرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه بحرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه بحرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه بحرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه بحرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.