%۹۸
پیشنهاد(از ۸۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۱۶۷۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر مینو ذوالقدر

آدرس:

شیراز-میدان دانشجو-ساختمان2000-طبقه4

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مینو ذوالقدر بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۸۳ کاربر)

%۹۸
۸۱ کاربر از ۸۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مینو ذوالقدر
ملاحظات
 • معطلی در مطب حدود یک ساعت میباشد.از صبوری شما سپاسگذاریم
دکتر مینو ذوالقدر
دکتر مینو ذوالقدر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینو ذوالقدر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینو ذوالقدر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینو ذوالقدر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینو ذوالقدر چقدر است؟
هزینه ویزیت مینو ذوالقدر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینو ذوالقدر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینو ذوالقدر کجا است؟
دکتر مینو ذوالقدر 1 مطب در مطب دکتر مینو ذوالقدر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مینو ذوالقدر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مینو ذوالقدر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینو ذوالقدر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینو ذوالقدر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینو ذوالقدر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینو ذوالقدر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مینو ذوالقدر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینو ذوالقدر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینو ذوالقدر چقدر است؟
تا کنون 83 نفر به دکتر مینو ذوالقدر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینو ذوالقدر 5 از 5 است.

درباره دکتر مینو ذوالقدر

دکتر مینو ذوالقدر dr minoo zolghadr از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مینو ذوالقدر در شیراز-میدان دانشجو-ساختمان2000-طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینو ذوالقدر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132298668 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینو ذوالقدر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینو ذوالقدر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینو ذوالقدر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینو ذوالقدر تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینو ذوالقدر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.