%99
پیشنهاد(از 54 کاربر)

درباره‌ی پزشک

در مطب خانم های باردار، خانم های مجرد، مشکلات مربوط به نازایی، تست پاپ اسمیر ، IUI، یخ گذاری(فریز) لیزر زگیل تناسلی و...انجام می شود.

کد نظام پزشکی

46977

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب 20متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز-زند-ابتدای بیست متری-بعد از شب چره--مجتمع دنا-طبقه دوم

تلفن:07132317896

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیمین خیر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیمین خیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 54 کاربر)

%99
53 کاربر از 54 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  16 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب 20متری سینما سعدی
ملاحظات
 • لطفا سر ساعت در مطب حضور داشته باشید.
 • زمان انتخابی ، زمان حضور شما در مطب میباشد و زمان ملاقات با پزشک توسط منشی تعیین خواهد شد.
 • هزینه وسایل مصرفی جداگانه از ویزیت میباشد.
 • همراه پذیرفته نمیشود.
 • بیماران لطفا با مثانه خالی به مطب مراجعه کنند.
دکتر سیمین خیر
دکتر سیمین خیر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیمین خیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیمین خیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیمین خیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیمین خیر چقدر است؟
هزینه ویزیت سیمین خیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین خیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیمین خیر کجا است؟
دکترسیمین خیر مطب 20متری سینما سعدی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیمین خیر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیمین خیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین خیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیمین خیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیمین خیر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیمین خیر چه زمانی است؟
دکتر سیمین خیر از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین خیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیمین خیر چقدر است؟
تا کنون 54 نفر به دکتر سیمین خیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیمین خیر 5 از 5 است.

درباره دکتر سیمین خیردکترسیمین خیر dr simin khayyer از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سیمین خیر در شیراز-زند-ابتدای بیست متری-بعد از شب چره--مجتمع دنا-طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیمین خیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317896 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیمین خیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیمین خیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیمین خیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیمین خیر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیمین خیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.