دکتر محمد حسن هاشمی زاده

دکتر محمد حسن هاشمی زاده

تخصص جراحی عمومی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

انجام تمامی عمل های درون شکمی از جمله گوارش فوقانی(مری، معده، روده باریک) و گوارش تحتانی(روده بزرگ و رکتوم) و انواع فتق ها(کشاله ران، دیافراگماتیک) برداشتن طحال،غدد فوق کلیوی، کیسه صفرا، کبد و جراحی های چاقی، کیسه صفرا، آپاندیس،اسلیو و بای پس معده به روش لاپاراسکوپی(جراحی بسته)

کد نظام پزشکی

۱۱۴۶۶۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه چهار، ساختمان پزشکی ملاصدرا، طبقه چهار

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمد حسن هاشمی زاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
دکتر محمد حسن هاشمی زاده
دکتر محمد حسن هاشمی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسن هاشمی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسن هاشمی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسن هاشمی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسن هاشمی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسن هاشمی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن هاشمی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسن هاشمی زاده کجا است؟
دکتر محمد حسن هاشمی زاده 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد حسن هاشمی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسن هاشمی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن هاشمی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسن هاشمی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسن هاشمی زاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسن هاشمی زاده چه زمانی است؟
دکتر محمد حسن هاشمی زاده از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن هاشمی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسن هاشمی زاده چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر محمد حسن هاشمی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسن هاشمی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد حسن هاشمی زاده

دکتر محمد حسن هاشمی زاده dr mohammadhasan hashemizadeh از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد حسن هاشمی زاده در شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه چهار، ساختمان پزشکی ملاصدرا، طبقه چهار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسن هاشمی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسن هاشمی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسن هاشمی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسن هاشمی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسن هاشمی زاده تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسن هاشمی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.