دکتر محمد حسن هاشمی زاده

دکتر محمد حسن هاشمی زاده

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

114660
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام تمامی عمل های درون شکمی از جمله گوارش فوقانی(مری، معده، روده باریک) و گوارش تحتانی(روده بزرگ و رکتوم) و انواع فتق ها(کشاله ران، دیافراگماتیک) برداشتن طحال،غدد فوق کلیوی، کیسه صفرا، کبد و جراحی های چاقی، کیسه صفرا، آپاندیس،اسلیو و بای پس معده به روش لاپاراسکوپی(جراحی بسته)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه چهار، ساختمان پزشکی ملاصدرا، طبقه چهار

تلفن:07136473286

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد حسن هاشمی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسن هاشمی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سعیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مشاوره خوب و عملکرد عالی

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من از نحوه برخورد و مداوای ایشان راضی هستم سپاس و درود

حبیب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی هستند ولی کم بی حوصله در مورد توضیح دادند.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار بسیار دکتر عالی از هر نظر و کار بلد و مودب من عمل کیسه صفرا انجام دادم پیش دکتر حسن هاشمی زاده خیلی عالی بود واقعا پیشنهاد میکنم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد حسن هاشمی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسن هاشمی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسن هاشمی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسن هاشمی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسن هاشمی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسن هاشمی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن هاشمی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسن هاشمی زاده کجا است؟
دکتر محمد حسن هاشمی زاده 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد حسن هاشمی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسن هاشمی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن هاشمی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسن هاشمی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسن هاشمی زاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسن هاشمی زاده چه زمانی است؟
دکتر محمد حسن هاشمی زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن هاشمی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسن هاشمی زاده چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر محمد حسن هاشمی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسن هاشمی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد حسن هاشمی زادهدکتر محمد حسن هاشمی زاده dr mohammadhasan hashemizadeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد حسن هاشمی زاده در شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه چهار، ساختمان پزشکی ملاصدرا، طبقه چهار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسن هاشمی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسن هاشمی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسن هاشمی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسن هاشمی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسن هاشمی زاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسن هاشمی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.