%۹۹
پیشنهاد(از ۱۱۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۲۵۷۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب اداره محیط زیست، ساختمان اول، طبقه چهارم، واحد 7

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر کاوه کاشانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۱۳ کاربر)

%۹۹
۱۱۱ کاربر از ۱۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

درصورت داشتن بیمه تامین اجتماعی یا نیروهای مسلح(ارتش) در زمان پرداخت ویزیت، نوع بیمه را حتما در اطلاعات سایت انتخاب کنید.

معطلی در مطب حدود یک ساعت میباشد.

لطفا در صورتی که نمی خواهید برای نوبتتان مراجعه کنید، نوبت را لغو کنید یا به منشی اطلاع دهید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر کاوه کاشانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات
 • ساعات نمایش داده شده در این پروفایل تنها مربوط به مشاوره تلفنی می باشد.
 • رأس ساعت نوبت جهت مشاوره تلفنی با شما تماس گرفته می شود و پزشک حداکثر در 15 دقیقه پاسخگوی شما خواهد بود.لطفا گوش به زنگ تماس ما باشید.
 • در صورت داشتن عکس و مدارک پزشکی لطفا حداکثر تا 2 ساعت قبل از ویزیت تلفنی مدارک را به شماره 09120497984 واتساپ نمایید. 
 • بیماران محترم، پیشنهاد می شود قبل از تماس با پزشک، لیستی از سوالات خود را یادداشت کنید.  
دکتر کاوه کاشانی
دکتر کاوه کاشانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاوه کاشانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاوه کاشانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاوه کاشانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاوه کاشانی چقدر است؟
هزینه ویزیت کاوه کاشانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه کاشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاوه کاشانی کجا است؟
دکتر کاوه کاشانی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کاوه کاشانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کاوه کاشانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه کاشانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاوه کاشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاوه کاشانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاوه کاشانی چه زمانی است؟
دکتر کاوه کاشانی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه کاشانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاوه کاشانی چقدر است؟
تا کنون 113 نفر به دکتر کاوه کاشانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاوه کاشانی 5 از 5 است.

درباره دکتر کاوه کاشانی

دکتر کاوه کاشانی dr kaveh kashani از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر کاوه کاشانی در شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب اداره محیط زیست، ساختمان اول، طبقه چهارم، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاوه کاشانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318906 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاوه کاشانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاوه کاشانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاوه کاشانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاوه کاشانی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاوه کاشانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.