دکتر کاوه کاشانی

دکتر کاوه کاشانی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

102571
%98
پیشنهاد(از 148 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاوه کاشانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاوه کاشانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 148 کاربر)

%98
145 کاربر از 148 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  54 نفر
 • 15-45 دقیقه
  42 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  14 نفر

نظرات

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

توضیح کامل میدن و خوب وقت میزارن

بهباز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشان فوق العاده خوش برخورد. با حوصله و مجرب هستند. تشخیص شون هم خوب بود

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

صبور و باملاحظه

علبدالجبار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تازه ازشون دارو‌ گرفتم و منتظر نتیجه ام ، با حوصله و‌ خوش برخورد هستند.

جعفر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر کاشانی بسیار خوش اخلاق و خوش بخورد و با حوصله و حاذق می باشند و بسیار دقیق بیمار را ویزیت و راهنمایی می کنند و مزیت دیگر آن برخوردار بودن از منشی بسیار بسیار خوش اخلاق و مودب در شیفت صبح می باشد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کاوه کاشانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاوه کاشانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاوه کاشانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاوه کاشانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاوه کاشانی چقدر است؟
هزینه ویزیت کاوه کاشانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه کاشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاوه کاشانی کجا است؟
دکتر کاوه کاشانی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاوه کاشانی را ببینید.
+
آیا دکتر کاوه کاشانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه کاشانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاوه کاشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاوه کاشانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاوه کاشانی چه زمانی است؟
دکتر کاوه کاشانی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه کاشانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاوه کاشانی چقدر است؟
تا کنون 148 نفر به دکتر کاوه کاشانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاوه کاشانی 5 از 5 است.

درباره دکتر کاوه کاشانیدکتر کاوه کاشانی dr kaveh kashani از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر کاوه کاشانی در شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل باغشاه و 20 متری، جنب اداره محیط زیست، ساختمان نیکان، طبقه چهارم، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاوه کاشانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318906 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاوه کاشانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاوه کاشانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاوه کاشانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاوه کاشانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاوه کاشانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.