دکتر سید حمیدرضا نورصادقی

دکتر سید حمیدرضا نورصادقی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

123091

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب کیانشهر

آدرس:

تهران، درمانگاه امین، کیانشهر، خیابان ابراهیمی، روبروی راهنمایی رانندگی

تلفن:02133883531

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حمیدرضا نورصادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیانشهر
دکتر سید حمیدرضا نورصادقی
دکتر سید حمیدرضا نورصادقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حمیدرضا نورصادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمیدرضا نورصادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حمیدرضا نورصادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حمیدرضا نورصادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمیدرضا نورصادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمیدرضا نورصادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حمیدرضا نورصادقی کجا است؟
دکترسید حمیدرضا نورصادقی مطب کیانشهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حمیدرضا نورصادقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حمیدرضا نورصادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمیدرضا نورصادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حمیدرضا نورصادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمیدرضا نورصادقی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حمیدرضا نورصادقی چه زمانی است؟
دکتر سید حمیدرضا نورصادقی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمیدرضا نورصادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حمیدرضا نورصادقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید حمیدرضا نورصادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حمیدرضا نورصادقی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید حمیدرضا نورصادقیدکترسید حمیدرضا نورصادقی dr hamidreza noor sadeghi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر سید حمیدرضا نورصادقی در تهران، درمانگاه امین، کیانشهر، خیابان ابراهیمی، روبروی راهنمایی رانندگی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حمیدرضا نورصادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133883531 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حمیدرضا نورصادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حمیدرضا نورصادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حمیدرضا نورصادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حمیدرضا نورصادقی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حمیدرضا نورصادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.