دکتر سورنا رضازاده

دکتر سورنا رضازاده

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ فوق تخصصی زانو
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۷۵۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بیمارستان دنا

آدرس:

شیراز، بیمارستان دنا

اطلاعات کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سورنا رضازاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سورنا رضازاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۱۰۰
۱۲ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان دنا
ملاحظات
 • تنها بیمارانی که مشکلات لگن و یا زانو دارند ویزیت خواهند شد.
 •  با توجه به تصمیمات جدید بیمارستان دنا پرداختی شما به مبلغ 3500 تومان از طریق درگاه اینترنتی صرفا جهت اخذ نوبت بوده و کل مبلغ ویزیت پزشک در پذیرش درمانگاه از شما دریافت می گردد.
کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت شیراز
دکتر سورنا رضازاده
دکتر سورنا رضازاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سورنا رضازاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سورنا رضازاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سورنا رضازاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سورنا رضازاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سورنا رضازاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سورنا رضازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سورنا رضازاده کجا است؟
دکتر سورنا رضازاده 2 مطب در مطب بیمارستان دنا و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سورنا رضازاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سورنا رضازاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سورنا رضازاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سورنا رضازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سورنا رضازاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سورنا رضازاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سورنا رضازاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سورنا رضازاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سورنا رضازاده چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر سورنا رضازاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سورنا رضازاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سورنا رضازادهدکتر سورنا رضازاده dr sorena rezazadeh از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر سورنا رضازاده در شیراز، بیمارستان دنا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سورنا رضازاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136490411 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سورنا رضازاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سورنا رضازاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سورنا رضازاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سورنا رضازاده تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سورنا رضازاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.