دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز
%۹۸
پیشنهاد(از ۳۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۶۶۸۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

آدرس:

خیابان ملاصدرا کوچه 4 مجتمع پزشکی ملاصدرا طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۷ کاربر)

%۹۸
۳۶ کاربر از ۳۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده
دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده
دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرسول اسماعیل زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده کجا است؟
دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده 1 مطب در مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده چه زمانی است؟
دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده از روز چهارشنبه 20 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده چقدر است؟
تا کنون 37 نفر به دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرسول اسماعیل زادهدکتر عبدالرسول اسماعیل زاده dr abdolrasool esmaeilzadeh از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده در خیابان ملاصدرا کوچه 4 مجتمع پزشکی ملاصدرا طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473291 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.