دکتر رسول اسماعیل زاده

دکتر رسول اسماعیل زاده

کد نظام پزشکی: 46681
4.9 (56 نظر)
٪97 پیشنهاد کاربران
1319 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر رسول اسماعیل زاده

مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده
آدرس: شیراز - خیابان ملاصدرا کوچه 4 مجتمع پزشکی ملاصدرا طبقه سوم
اولین نوبت آزاد: دوشنبه 18 تیر | 16:00

نظرات درباره دکتر رسول اسماعیل زاده

4.9
از 56 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%97
پیشنهاد کاربران
مریم(1403/03/01)
نوبت دهی مطب
(1403/03/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برخورد خوبی داشتن و با صبر و متانت گوش میدادن
کاربر دکترتو(1403/02/17)
(1403/02/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
پزشک بسیار محترم و‌ حاذقی هستند
احمد(1403/02/10)
نوبت دهی مطب
(1403/02/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: مشکل پوستی دست دکتر باتجربه و تشخیص عالی خوش اخلاق با حوصله
محسن(1402/11/16)
نوبت دهی مطب
(1402/11/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بهترین دکتر پوستی که تا حالا تو عمرم دیدم ،پنج سال پیش هر دکتری رفتم مشکلم حل نشد تا بالاخره جناب دکتر مشکلمو فهمیدند و حلش کردند ممنونم ازشون خدا خیرشون بده
الهه(1402/08/25)
(1402/08/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام این دکترو حتما پیشنهاد میکنم چون بسیار خوش اخلاق و تشخیصشون عالی
کبری(1402/08/16)
(1402/08/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار پر حوصله و دقیق و خوش اخلاق

سوالات متداول راجع به دکتر رسول اسماعیل زاده

چطور می‌توانم نوبت دکتر رسول اسماعیل زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رسول اسماعیل زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رسول اسماعیل زاده در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر رسول اسماعیل زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت رسول اسماعیل زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول اسماعیل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر رسول اسماعیل زاده کجا است؟
دکتر رسول اسماعیل زاده 1 مطب در مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رسول اسماعیل زاده را ببینید.
آیا دکتر رسول اسماعیل زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رسول اسماعیل زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر رسول اسماعیل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رسول اسماعیل زاده متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رسول اسماعیل زاده چه زمانی است؟
دکتر رسول اسماعیل زاده از روز دوشنبه 18 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول اسماعیل زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رسول اسماعیل زاده چقدر است؟
تا کنون 56 نفر به دکتر رسول اسماعیل زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رسول اسماعیل زاده 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر رسول اسماعیل زادهدکتر رسول اسماعیل زاده dr abdolrasool esmaeilzadeh از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر رسول اسماعیل زاده در خیابان ملاصدرا کوچه 4 مجتمع پزشکی ملاصدرا طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رسول اسماعیل زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473291 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رسول اسماعیل زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رسول اسماعیل زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رسول اسماعیل زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رسول اسماعیل زاده متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رسول اسماعیل زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.