%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۴۸۶ف

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب خیابان 20 متری (7تیر)

آدرس:

شیراز، خیابان زند، خیابان بیست متری(7تیر)، جنب داروخانه دکتر طباطبایی، ساختمان منا، طبقه 3

اطلاعات کلینیک فیزیوتراپی پارس شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان زند، خیابان بیست متری(7تیر)، جنب داروخانه دکتر طباطبایی، ساختمان منا، طبقه 33

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مهدی تفرشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مهدی تفرشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 20 متری (7تیر)
کلینیک فیزیوتراپی پارس شیراز
مهدی تفرشی
مهدی تفرشی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهدی تفرشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی تفرشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهدی تفرشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهدی تفرشی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی تفرشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهدی تفرشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهدی تفرشی کجا است؟
دکتر مهدی تفرشی 2 مطب در مطب خیابان 20 متری (7تیر) و کلینیک فیزیوتراپی پارس شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهدی تفرشی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهدی تفرشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی تفرشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهدی تفرشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی تفرشی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهدی تفرشی چه زمانی است؟
دکتر مهدی تفرشی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهدی تفرشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهدی تفرشی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به مهدی تفرشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهدی تفرشی 5 از 5 است.

درباره مهدی تفرشیمهدی تفرشی mehdi tafreshi از دکترهای متخصص تخصص فیزیوتراپی شیراز هستند. مطب مهدی تفرشی در شیراز، خیابان زند، خیابان بیست متری(7تیر)، جنب داروخانه دکتر طباطبایی، ساختمان منا، طبقه 33 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهدی تفرشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132344220 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهدی تفرشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهدی تفرشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهدی تفرشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهدی تفرشی تخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهدی تفرشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.