دکتر مریم توسلی

دکتر مریم توسلی

تخصص قلب و عروق

اکوکاردیوگرافي
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اکو جنین و اکوی چهار بعدی و اکو مری، تست ورزش و آنژیوگرافی، هولتر مانیتورینگ فشارخون و هولتر مانیتورینگ نوار قلب در مطب انجام میشود.

کد نظام پزشکی

۱۰۸۷۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر مریم توسلی

آدرس:

شیراز خیابان اردیبهشت حدفاصل بیست متری و صورتگر روبروی ازمایشگاه دکتر دانشبد ساختمان فروردین طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

افتخارات

رتبه ممتاز بورد تخصصی کشور ،عضو انجمن قلب اروپا و امریکا،عضو اسبق هیات علمی درمانی دانشگاه تهران

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مریم توسلی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۸ کاربر)

%۱۰۰
۱۸ کاربر از ۱۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مریم توسلی
ملاحظات
 • جهت اكو استرس و اكوي مري شش ساعت قبل ناشتا بوده و يك نفر همراه داشته باشيد.
 • در صورت تمايل به انجام اكو مري تحت بيهوشي در زمان رزرو نوبت به منشي اطلاع دهيد.
دکتر مریم توسلی
دکتر مریم توسلی

درباره دکتر مریم توسلی

دکتر مریم توسلی از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر مریم توسلی در شیراز خیابان اردیبهشت حدفاصل بیست متری و صورتگر روبروی ازمایشگاه دکتر دانشبد ساختمان فروردین طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم توسلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318184 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم توسلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم توسلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم توسلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم توسلی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.