دکتر معصومه ظفری

دکتر معصومه ظفری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

52658

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6

تلفن:02188658094

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه ظفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر معصومه ظفری
نوبت مطب ظفر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه ظفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه ظفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه ظفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه ظفری چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه ظفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه ظفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه ظفری کجا است؟
دکتر معصومه ظفری 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه ظفری را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه ظفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه ظفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه ظفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه ظفری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه ظفری چه زمانی است؟
دکتر معصومه ظفری از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه ظفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه ظفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر معصومه ظفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه ظفری 0 از 5 است.

درباره دکتر معصومه ظفریدکتر معصومه ظفری dr masomeh zafari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر معصومه ظفری در تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه ظفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه ظفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه ظفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه ظفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه ظفری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه ظفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.