دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرهاد رموز

دکتر فرهاد رموز

تخصص داخلی

ارومیه

کد نظام پزشکی

30106
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد رموز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد رموز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

گلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی دکتر خوب و خوش اخلاقی هستند.

آزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی و خیلی باحوصله

حمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

واقعا عالی هستن دکتر فقط نوبت اینترنتی یکم مشکل داره من ساعت17 گرفتم ولی ساعت 8 رفتم داخل واقعا با این شرایط کرونا فک کنم بیشتر باید رسیدگی بشه

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد رموز
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بابا خان
ارومیه - ارومیه، خیام شمالی، خانباخان، مجتمع پزشکان وطن دوست، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد رموز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد رموز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد رموز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد رموز چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد رموز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد رموز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد رموز کجا است؟
دکتر فرهاد رموز 1 مطب در خیابان بابا خان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد رموز را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد رموز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد رموز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد رموز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد رموز متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد رموز چه زمانی است؟
دکتر فرهاد رموز از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد رموز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد رموز چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر فرهاد رموز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد رموز 5 از 5 است.
درباره دکتر فرهاد رموز


دکتر فرهاد رموز dr farhad ramoz از دکترهای متخصص داخلی ارومیه هستند. مطب دکتر فرهاد رموز در ارومیه، خیام شمالی، خانباخان، مجتمع پزشکان وطن دوست، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد رموز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04432227321-04432226140 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد رموز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد رموز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد رموز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد رموز متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد رموز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.