دکتر فیروزه ضیاء

دکتر فیروزه ضیاء

تخصص گوش، حلق و بینی

رشت
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

84023

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، نبش کوچه عسکری، ساختمان بوسار

تلفن:01332110817

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فیروزه ضیاء را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فیروزه ضیاء بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه گلسار
دکتر فیروزه ضیاء
دکتر فیروزه ضیاء

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فیروزه ضیاء را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فیروزه ضیاء نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فیروزه ضیاء در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فیروزه ضیاء چقدر است؟
هزینه ویزیت فیروزه ضیاء با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه ضیاء می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فیروزه ضیاء کجا است؟
دکترفیروزه ضیاء مطب چهارراه گلسار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فیروزه ضیاء، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فیروزه ضیاء امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه ضیاء در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فیروزه ضیاء در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فیروزه ضیاء متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فیروزه ضیاء چه زمانی است؟
دکتر فیروزه ضیاء از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه ضیاء در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فیروزه ضیاء چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فیروزه ضیاء رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فیروزه ضیاء 0 از 5 است.

درباره دکتر فیروزه ضیاءدکترفیروزه ضیاء dr firozeh zia از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی رشت هستند. مطب دکتر فیروزه ضیاء در رشت، چهارراه گلسار، نبش کوچه عسکری، ساختمان بوسار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فیروزه ضیاء می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332110817 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فیروزه ضیاء و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فیروزه ضیاء هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فیروزه ضیاء فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فیروزه ضیاء متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فیروزه ضیاء مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.