دکتر طاهره عطایی قنبرزاده

دکتر طاهره عطایی قنبرزاده

کد نظام پزشکی: 39067
5 (2 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
7 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر طاهره عطایی قنبرزاده

مطب چهارراه نواب
آدرس: رشت - رشت، چهارراه نواب، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی، طبقه دوم
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر مهرنوش یدک
دکتر مهرنوش یدک
زنان، زایمان و نازایی
5
(14 نظر)
196 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر سحر سقطی جلالی
دکتر سحر سقطی جلالی
زنان، زایمان و نازایی
4.6
(54 نظر)
1191 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر میثا نقدی پور
دکتر میثا نقدی پور
زنان، زایمان و نازایی
4.8
(25 نظر)
277 نوبت موفق
رشت

آدرس مطب دکتر طاهره عطایی قنبرزاده

مطب چهارراه نواب
آدرس:
رشت، چهارراه نواب، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی، طبقه دوم
تلفن:

نظرات درباره دکتر طاهره عطایی قنبرزاده

5
از 2 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
معصومه(1402/05/09)
(1402/05/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر خیلی مهربان و کاردرست هستن فرزند اولم رو با کمک ایشون با روش سزارین به دنیا آوردم در حال حاضر پسرم ۹ساله است الان تصمیم به بارداری دارم برای مراقبت های اولیه تا زایمان می خوام برم پیش ایشون
فرشته(1400/08/13)
نوبت دهی مطب
(1400/08/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
برخورد خوب و تشخیص درست و باتجربگی
علت مراجعه: ترشحات واژن / عفونت

سوالات متداول راجع به دکتر طاهره عطایی قنبرزاده

چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره عطایی قنبرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره عطایی قنبرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر طاهره عطایی قنبرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره عطایی قنبرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره عطایی قنبرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر طاهره عطایی قنبرزاده کجا است؟
دکتر طاهره عطایی قنبرزاده 1 مطب در مطب چهارراه نواب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره عطایی قنبرزاده را ببینید.
آیا دکتر طاهره عطایی قنبرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره عطایی قنبرزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره عطایی قنبرزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر طاهره عطایی قنبرزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره عطایی قنبرزاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر طاهره عطایی قنبرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره عطایی قنبرزاده 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر طاهره عطایی قنبرزادهدکتر طاهره عطایی قنبرزاده dr tahere ataei ghanbar zade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی رشت هستند. مطب دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در رشت، چهارراه نواب، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره عطایی قنبرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332123296 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره عطایی قنبرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره عطایی قنبرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره عطایی قنبرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره عطایی قنبرزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره عطایی قنبرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.