دکتر طاهره عطایی قنبرزاده

دکتر طاهره عطایی قنبرزاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

رشت
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

39067

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه نواب

آدرس:

رشت، چهارراه نواب، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی، طبقه دوم

تلفن:01332123296

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طاهره عطایی قنبرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره عطایی قنبرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه نواب
دکتر طاهره عطایی قنبرزاده
دکتر طاهره عطایی قنبرزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره عطایی قنبرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره عطایی قنبرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره عطایی قنبرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره عطایی قنبرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره عطایی قنبرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره عطایی قنبرزاده کجا است؟
دکترطاهره عطایی قنبرزاده مطب چهارراه نواب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر طاهره عطایی قنبرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره عطایی قنبرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره عطایی قنبرزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره عطایی قنبرزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر طاهره عطایی قنبرزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره عطایی قنبرزاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر طاهره عطایی قنبرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره عطایی قنبرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر طاهره عطایی قنبرزادهدکترطاهره عطایی قنبرزاده dr tahere ataei ghanbar zade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی رشت هستند. مطب دکتر طاهره عطایی قنبرزاده در رشت، چهارراه نواب، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره عطایی قنبرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332123296 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره عطایی قنبرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره عطایی قنبرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره عطایی قنبرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره عطایی قنبرزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره عطایی قنبرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.