دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم

دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم

کد نظام پزشکی: 35201
0 (1 نظر)
٪0 پیشنهاد کاربران
59 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم

مطب چهارراه گلسار
آدرس: رشت - رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه داروخانه آریان فر، مجتمع افشان
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 16:00
159,000 تومان
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر محدثه کاسب قانع
دکتر محدثه کاسب قانع
زنان، زایمان و نازایی
5
(23 نظر)
323 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403
دکتر مهرنوش یدک
دکتر مهرنوش یدک
زنان، زایمان و نازایی
5
(14 نظر)
196 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر مونا کوچک پور
دکتر مونا کوچک پور
زنان، زایمان و نازایی
4.9
(51 نظر)
712 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403

آدرس مطب دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم

مطب چهارراه گلسار
آدرس:
رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه داروخانه آریان فر، مجتمع افشان

نظرات درباره دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم

0
از 1 کاربر
%0
پیشنهاد کاربران

سوالات متداول راجع به دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم

چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم پورقربان لاشه مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم کجا است؟
دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم را ببینید.
آیا دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم چه زمانی است؟
دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مریم پورقربان لاشه مقدمدکتر مریم پورقربان لاشه مقدم dr maryam pur ghorban lashe moghadam از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی رشت هستند. مطب دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه داروخانه آریان فر، مجتمع افشان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332110652-01332110830 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم پورقربان لاشه مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.