%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

61544

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، نرسیده به پل بوسار، ساختمان زکریای رازی، طبقه اول

تلفن:01333110425

افتخارات

کاشکی درمان های پیشرفته نازایی Ivf

زیبای و لیزر های زیبایی زنان 

عضو تیم درمانی پژوهشی موسسه نازایی مهر رشت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سحر سقطی جلالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سحر سقطی جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه گلسار
ملاحظات

مراجعین محترم با مطب از طریق واتساپ شماره 09938826754 در تماس باشید.

دکتر سحر سقطی جلالی
دکتر سحر سقطی جلالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سحر سقطی جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر سقطی جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سحر سقطی جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سحر سقطی جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر سقطی جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر سقطی جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سحر سقطی جلالی کجا است؟
دکترسحر سقطی جلالی مطب چهارراه گلسار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سحر سقطی جلالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سحر سقطی جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر سقطی جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سحر سقطی جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر سقطی جلالی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سحر سقطی جلالی چه زمانی است؟
دکتر سحر سقطی جلالی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر سقطی جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سحر سقطی جلالی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر سحر سقطی جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سحر سقطی جلالی 5 از 5 است.

درباره دکتر سحر سقطی جلالیدکترسحر سقطی جلالی dr seghti jalali از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی رشت هستند. مطب دکتر سحر سقطی جلالی در رشت، چهارراه گلسار، نرسیده به پل بوسار، ساختمان زکریای رازی، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سحر سقطی جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333110425 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سحر سقطی جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سحر سقطی جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سحر سقطی جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سحر سقطی جلالی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سحر سقطی جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.