دکتر سارا حیدریان

دکتر سارا حیدریان

پزشک دندانپزشک

ساری

کد نظام پزشکی

164173

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب میدان معلم

آدرس:

ساری، میدان معلم، ساختمان پارس، طبقه سوم، واحد ۱۳

تلفن:01133266294

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار
  • ایرانیان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا حیدریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا حیدریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا حیدریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا حیدریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا حیدریان چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا حیدریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا حیدریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا حیدریان کجا است؟
دکترسارا حیدریان مطب میدان معلم مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سارا حیدریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سارا حیدریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا حیدریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا حیدریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا حیدریان متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا حیدریان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سارا حیدریان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا حیدریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا حیدریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سارا حیدریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا حیدریان 0 از 5 است.

درباره دکتر سارا حیدریاندکترسارا حیدریان dr sara heydarian از دکترهای متخصص دندانپزشک ساری هستند. مطب دکتر سارا حیدریان در ساری، میدان معلم، ساختمان پارس، طبقه سوم، واحد ۱۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا حیدریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133266294 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا حیدریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا حیدریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا حیدریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا حیدریان متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا حیدریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.